Выдвигающееся меню

22 жовтня 2021 року на базі ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ІМЕНІ В.П. МЕЛЬНИКА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» відбувся навчально-методичний семінар для учителів професійних спільнот освітньої галузі «Природознавство».
Під час семінару було обговорено головні аспекти шкільної природничої освіти, розглянуто нормативну базу і поради щодо викладання предметів освітньої галузі «Природознавство» у 2021/2022 н.р., рекомендації для роботи вчителів в умовах змішаного і дистанційного навчання; особливості організації та умови проведення професійних та творчих учнівських конкурсів, Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів освітньої галузі «Природознавство», здійснено огляд головних аспектів діяльності ВОЛОДАРСЬКОГО ЦПРПП.

Спікерами навчально-методичного семінару були консультант ВОЛОДАРСЬКОГО ЦПРПП Василенко Світлана, керівник професійної спільноти вчителів географії Глусцова Світлана, керівник професійної спільноти вчителів фізики Кузьменко Ольга.
За підсумками проведення семінару було визначено пріоритети викладання природничих предметів у 2021/2022 навчальному році на засадах державної освітньої політики та сучасних науково-методичних положень; з’ясовано основні вимоги до професійних якостей вчителя освітньої галузі «Природознавство» (за проєктом нового Положення про атестацію); ознайомлено з вимогами до обов’язкових результатів навчання, які визначаються з урахуванням компетентнісного підходу до навчання, в основу якого покладено ключові компетентності; розглянуто основні інтегративні стратегії розвитку методологічних засад природничої освіти; обговорено сучасні технології викладання предметів освітньої галузі «Природознавство».
Світлана Василенко ознайомила присутніх із особливостями загальноприродничого компоненту освіти в умовах переходу базової школи на засади НУШ. Також наголосила на постійному підвищенні професійного рівня, педагогічної майстерності за допомогою участі в професійних конкурсах та інших заходах.
Вчителі-природничники внесли пропозиції щодо обміну своїми напрацюваннями та досвідом роботи в професійних спільнотах.
Зустріч була конструктивною та ефективною.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ