Выдвигающееся меню

З метою консолідації зусиль щодо вироблення загальних підходів до спрямування освітнього процесу на реалізацію освітнього напряму «Дитина у світі мистецтва» Базового компонента дошкільної освіти та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» 22 жовтня 2021 року на базі ЗАВАДІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» відбувся семінар-практикум для вихователів різновікових груп закладів дошкільної освіти.

Під час семінару було обговорено теоретичні аспекти мистецько-творчої компетентності дітей дошкільного віку .
Під час практично-презентаційного блоку власним досвідом роботи з дітьми та їх батьками поділилась з присутніми Бухонська Л.С.,вихователь ЗДО ЗАВАДІВСЬКОЇ ФІЛІЇ. Присутні переглянули презентацію «Формування художньо- продуктивної компетентності у дітей дошкільного віку», взяли участь в інтегрованому занятті «На гостину до їжачка» та воркшопі «Майстер на всі руки», під час якого ознайомилися із різноманітними техніками розвитоку зображувально - художніх здібностей у дітей , оглянули предметно- розвиваюче середовище в груповій кімнаті, експонати виставки творчих робіт « Родинний вернісаж » та матеріалами в мінімузеї «Чудо-гудзик».
За підсумками проведення семінару - практикуму було прийнято методичні рекомендації:
- Забезпечити відповідність змісту освітньої роботи з дітьми дошкільного віку основним вимогам та концептуальним засадам Базового компонента дошкільної освіти в Україні та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» з реалізації освітньої лінії «Дитина у світі мистецтва».
Вихователі ЗДО. Постійно
- Використовувати в роботі з дітьми дошкільного віку додаткові програми як комплексного, так і парціального характеру, що мають відповідні грифи Міністерства освіти і науки України та схвалені науково-методичною радою КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». Вихователі ЗДО. Постійно - Розвивати у дітей емоційно-естетичне сприймання та ціннісне ставлення до краси навколишнього світу, формувати уявлення про різні види мистецтва та їх характерні особливості.
Вихователі ЗДО. Постійно
- Виявляти ранню обдарованість кожної дитини та створювати педагогічні умови для гармонійного розвитку, розвитку творчих здібностей та збагачення індивідуального художньо-естетичного досвіду дитини.
Вихователі ЗДО. Постійно
- Особливу увагу приділяти розвитку в дітей уміння доцільно використовувати різноманітні засоби, техніки, матеріали, способи створення образів у малюванні, ліпленні, аплікації длядосягнення бажаного результату та отримання унікального зображення. Вихователі ЗДО. Постійно

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ