Выдвигающееся меню

23 листопада 2021 року в режимі on-line відбулося перше заняття обласного майстер-класу Когут Людмили Анатоліївни, вихователя-методиста та вихователя, Міщенко Наталії Володимирівни ВОЛОДАРСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПІЗНАЙКО» ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з теми «Використання казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного віку».

Координувала зустріч завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджементу освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Антоніна ШЕВЧЕНКО, яка у виступі зазначила, що казкотерапія для дітей , є як метод психологічної корекції особистості дитини.
У роботі майстер-класу взяла участь директор Алла ГОНЧАРУК та консультант Лариса ГАНЖАЛАВА ВОЛОДАРСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІФВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
У ході майстер-класу учасники мали змогу познайомитися із презентацією закладу, з якою ознайомила Людмила СІКАН, директор ВОЛОДАРСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПІЗНАЙКО» ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ .
Людмила КОГУТ під час майстер-класу ознайомила учасників заходу з досвідом роботи щодо використання казкотерапія у роботі з дітьми дошкільного віку.
Наталія МІЩЕНКО презентувала досвід роботи «Застосування казки у роботі з дошкільниками», провела он-лайн практикум «Казкотерапія для дітей та дорослих».
Участь у заході дала можливість обговорити актуальні питання, збагатитися порадами, творчими знахідками та цікавими ідеями.
Задоволені позитивною, цікавою та ефективною співпрацею вихователі громад Київщини отримали домашнє завдання: скласти казку із використанням героїв знайомих казок, змінивши їхні характери на протилежні ( щоб добрий став злим, ледачий- працьовитим).

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ