Выдвигающееся меню

26 - 27 грудня 2023 року на базі ВОЛОДАРСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ В.П. МЕЛЬНИКА проведено тренінг «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат з математики». У тренінгу взяли участь 12 вчителів математики закладів загальної середньої освіти Володарської громади.
Метою тренінгу є навчити вчителів створювати власні інструменти для діагностики навчальних втрат учнів з математики. Розглянути різні стратегії подолання навчальних втрат учнів з математики.

Навчальний тренінг реалізовувався за підтримки Міністерства освіти і науки України, Посольства України в Японії, громадської спілки «Освіторія», Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, та за кошти Глобального партнерства в галузі освіти (GPE) і Уряду Японії.
Тренінг провела Вікторія СЛІПЧУК.
Учасники тренінгу розумітимуть можливості створення вправ на стабілізацію емоційного стану учнів з математичним змістом, організації певної навчальної діяльності з математики в укритті;
Ознайомилися з наявними інструментами для діагностики навчальних втрат учнів;
Оволоділи навичками створювати власні інструменти для вимірювання навчальних втрат, організувати самостійну роботу учнів та роботу в групах, що спрямоване на подолання навчальних втрат.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ