Выдвигающееся меню

27 вересня 2022 року в змішаному режимі (онлайн та офлайн) на базі ОЗО «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ. №2» відбулася інструктивно-методична нарада з питань організаційно-методичного забезпечення викладання навчальних предметів «Фізична культура» і «Захист України» в 2022/2023 навчальному році.

Шановна освітянська спільното!
Від колективу ВОЛОДАРСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ вітаємо ВАС із Днем працівників освіти!
Ваша щоденна праця заслуговує щирих слів вдячності та шани. У реаліях сьогодення на ваші плечі покладено ще одну відповідальну місію – посилювати віру дітей у справедливість, руйнуючи усі страхи й переживання.

На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 25 жовтня 2021 року № 210 «Про проведення ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021/2022 навчальному році» 04 грудня 2021 року в он-лайн режимі відбудеться ІІІ (обласний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс).

Лист про онлайн конкурси

ДОДАТОК СПИСКИ ТГ ЗА ЛОКАЦIЯМИ

23 листопада 2021 року в режимі on-line відбулося перше заняття обласного майстер-класу Когут Людмили Анатоліївни, вихователя-методиста та вихователя, Міщенко Наталії Володимирівни ВОЛОДАРСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПІЗНАЙКО» ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з теми «Використання казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного віку».

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ