Выдвигающееся меню

ВОЛОДАРСБКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ щиро вітає обдаровану молодь Володарщини з перемогами на заключному ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!
Підійшов до завершення ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Тож нині Володарщина щиро вітає обдаровану молодь – усіх тих, хто в нелегких випробовуваннях виборов перемогу для себе, своїми досягненнями уклонився батькам за їхню турботу, тепло і ласку, утвердив невтомну працю свого наставника, а ще – вніс свій посильний вклад у сторінку історії рідного краю.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2023 року № 170 В «Про реалізацію програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» у рамках реалізації Меморандуму про співпрацю Міністерства освіти і науки України та TheLEGO Foundation щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес закладів освіти, підтримки відновлення освіти України фундацією LEGO 17 лютого 2024 року на базі ВОЛОДАРСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ відбувся тренінг за програмою підвищення кваліфікації вчителів початкових класів закладу загальної середньої освіти Володарської громади «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

26 - 27 грудня 2023 року на базі ВОЛОДАРСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ В.П. МЕЛЬНИКА проведено тренінг «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат з математики». У тренінгу взяли участь 12 вчителів математики закладів загальної середньої освіти Володарської громади.
Метою тренінгу є навчити вчителів створювати власні інструменти для діагностики навчальних втрат учнів з математики. Розглянути різні стратегії подолання навчальних втрат учнів з математики.

Заклади освіти Володарської територіальної громади взяли участь у Всеукраїнській інформаційно-просвітницькій тематичній акції «Національний тиждень читання», яка проходила з 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та планом її реалізації на 2023–2025 роки, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023 р. № 190-р, мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

На виконання спільного наказу відділу освіти та ВОЛОДАРСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 03.11.2023 № 143/3 « Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році» 07 листопада 2023 року на базі ВОЛОДАРСЬКОГО ЦЕНТРУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який буде тривати до 26 грудня 2023 року.

У новому 2023/2024 навчальному році пріоритетними залишаються питання створення безпечного освітнього середовища у закладі (укриття, запасні виходи), здійснення заходів щодо мінної безпеки (інформування учнів, спільні заходи із залученням ДСНС), забезпечення комфортних умов для учасників освітнього процесу й поліпшення якості освітньої діяльності закладів освіти.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ