Выдвигающееся меню

На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 25 жовтня 2021 року № 210 «Про проведення ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021/2022 навчальному році» 04 грудня 2021 року в он-лайн режимі відбудеться ІІІ (обласний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс).

Лист про онлайн конкурси

ДОДАТОК СПИСКИ ТГ ЗА ЛОКАЦIЯМИ

23 листопада 2021 року в режимі on-line відбулося перше заняття обласного майстер-класу Когут Людмили Анатоліївни, вихователя-методиста та вихователя, Міщенко Наталії Володимирівни ВОЛОДАРСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ПІЗНАЙКО» ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з теми «Використання казкотерапії у роботі з дітьми дошкільного віку».

З метою консолідації зусиль щодо вироблення загальних підходів до спрямування освітнього процесу на реалізацію освітнього напряму «Дитина у світі мистецтва» Базового компонента дошкільної освіти та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» 22 жовтня 2021 року на базі ЗАВАДІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» відбувся семінар-практикум для вихователів різновікових груп закладів дошкільної освіти.

22 жовтня 2021 року на базі ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ІМЕНІ В.П. МЕЛЬНИКА ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» відбувся навчально-методичний семінар для учителів професійних спільнот освітньої галузі «Природознавство».
Під час семінару було обговорено головні аспекти шкільної природничої освіти, розглянуто нормативну базу і поради щодо викладання предметів освітньої галузі «Природознавство» у 2021/2022 н.р., рекомендації для роботи вчителів в умовах змішаного і дистанційного навчання; особливості організації та умови проведення професійних та творчих учнівських конкурсів, Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів освітньої галузі «Природознавство», здійснено огляд головних аспектів діяльності ВОЛОДАРСЬКОГО ЦПРПП.

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!
Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.
Бути вихователем –це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, натхненна праця. На ваші плечі покладено одне з найважливіших і відповідальніших завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави.

© 2022. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ