Выдвигающееся меню

ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 НАКАЗ

0.12.2020                cмт  Володарка                             № 16

Про проходження курсів підвищення

фахової кваліфікації керівних і педагогічних кадрів

Володарського району в 2021 році

на базі Комунального  навчального закладу

Київської обласної ради  «Київський обласний

інститут післядипломної  освіти педагогічних кадрів»

Відповідно до листа Міністерства освіти  і науки України від 10.09.2013  №1/9-617 «Про застосування Типового положення про атестацію педагогічних працівників», листа Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної   освіти педагогічних кадрів» від 30.11.2020  «Про організацію курсів підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів у 2021 році», з метою підвищення ефективності управлінської діяльності керівників  закладів та рівня їх професійної майстерності, стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити графік проходження курсів підвищення фахової кваліфікації керівних і педагогічних кадрів  Володарського району в 2021  році на базі Комунального  навчального закладу Київської обласної ради  «Київський обласний інститут післядипломної  освіти педагогічних кадрів», що додається.

   

2. Керівникам   закладів освіти району:

          2.1. Забезпечити виконання плану проходження курсів підвищення фахової кваліфікації керівних і педагогічних кадрів  у 2021 році, враховуючи їх професійні запити, здобуті рівні освіти, присвоєні за результатами атестації кваліфікаційні категорії та вимоги державних освітніх і кваліфікаційних стандартів з відривом від основної роботи.

   2.2. Направити на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що мають стаж не менше 2 років.

   2.3. Дотримуватись вимог пунктів.1.5., 1.6., 1.7., 1.8., 3.25. Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

        2.4. Забезпечити видачу направлень педагогічним працівникам згідно вимог.

    2.5. Забезпечити своєчасне прибуття слухачів на курси  підвищення  фахової кваліфікації педагогічних працівників.

  3. Володарському центру професійного розвитку педагогічних працівників  (Климович Т.К.):

 3.1. Надіслати графік проходження курсів у  заклади освіти району.

3.2. Надіслати  зміни до графіку проходження курсів (в разі виникнення) до  Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                                     А.Гончарук

 


 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО    

       Наказ Володарського центру

       професійного розвитку  

       педагогічних працівників

                                                                                              від 20.12.2020 № 16

 

            План-графік

проведення  курсів підвищення фахової кваліфікації  для керівних та педагогічних кадрів  за дистанційною формою навчання у 2021 році

Категорія педагогічних працівників

К-ть

Прізвище, ініціали

Заклад освіти  

 

 

Зміст діяльності, етап

Термін проходження

 

Директори,  заступники директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи,

 методисти навчальних відділів інтернатних закладів

3

Гулик І.Р.,

Полякова В.Ю.,

Невінська А.А.,

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»;

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»;

Логвинський ЗЗСО І ст. - ЗДО

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

09.09 – 10.09

11.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 07.12

 

 

08.12

 

Заступники директорів закладів загальної середньої освіти з виховної роботи (навчально-виховної, які координують відповідний напрям),

педагоги-організатори, вихователі шкіл-інтернатів, гуртожитків

1

Заїка Т.М.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 ім. В.П.Мельника»

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

21.09 – 22.09

23.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 09.12

 

 

20.12

 

Директори, вихователі-методисти, вихователі закладів дошкільної освіти

     

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

23.09 – 24.09

25.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 14.12

 

 

15.12

 

Учителі української мови і літератури

2

Винокур В.В.,

Мельник С.А.,

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д/с»;

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

01.03 – 02.03

03.03 – 19.04

 

 

20.04 – 21.04

22.04– 31.05

 

 

01.06

 

Учителі англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов, зарубіжної літератури

1

Ралік Б.І.,

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – д/с»

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

09.03 – 10.03

11.03 – 19.04

 

 

20.04 – 21.04

22.04– 02.06

 

 

03.06

 

Учителі математики

4

Мартинюк Т.С.,

Шаповалюк Г.Р.,

Радченко В.П.,

Радченко П.М.,

Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст.. – ЗДО;

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д/с»;

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст.. – ЗДО;

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст.. – ЗДО

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

03.03 – 04.03

05.03 – 19.04

 

 

20.04 – 21.04

22.04– 01.06

 

 

02.06

 

Учителі інформатики

1

Мушенок В.В.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ  ст.. №1»

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

11.03 – 12.03

13.03 – 19.04

 

 

20.04 – 21.04

22.04– 03.06

 

 

04.06

 

Учителі історії та правознавства, громадянської освіти

1

Мошківський О.Б.

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д/с»

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

15.09 – 16.09

17.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 13.12

 

 

14.12

 

Учителі географії та природознавства, економіки

1

Калабернюк Н.П.

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

16.02 – 17.02

18.02 – 19.04

 

 

20.04 – 21.04

22.04– 13.05

 

 

14.05

 

Учителі фізики та астрономії

     

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

16.03 – 17.03

18.03 – 19.04

 

 

20.04 – 21.04

22.04– 06.06

 

 

07.06

 

Учителі біології та екології, хімії та природознавства

2

Василенко С.С.,

Ковальська В.П.

Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст.. – ЗДО;

Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст.. - ЗДО

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

13.09 – 14.09

15.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 11.12

 

 

13.12

 

Учителі трудового навчання

(технічні та обслуговуючі види праці)

2

Чумак Б.В.,

Трохимчук Ю.В.

Матвіїська філія КЗ

«Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..

– д/с»;

Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст.. – ЗДО

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

30.08 – 31.08

01.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 29.11

 

 

30.11

 

Учителі фізичної культури, захисту України 

1

Зоренко Р.В.

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – д/с»

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

02.09 – 03.09

04.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 30.11

 

 

01.12

 

Учителі музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, інтегрованого курсу «Мистецтво»,

музичні керівники ДНЗ  

3

Папчук І.Л.,

Кулінська О.Б.

Кондратюк Л.М.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст №1»

Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст.. – ЗДО

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

27.09 – 28.09

29.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 20.12

 

 

21.12

Учителі початкових класів, вихователі ГПД

4

Костюченко Н.В.,

Омельченко Л.М.,

Князюк В.А.,

Радченко С.В.,

Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст..- ЗДО;

Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст..- ЗДО;

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»;

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст..- ЗДО

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

07.09 – 08.09

09.09 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 06.12

 

 

07.12

Бібліотекарі закладів освіти

1

Біленко Л.В.

Лобачівський ЗЗСО

І-ІІІ ст.- ЗДО

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

29.09 – 30.09

01.10 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 22.12

 

 

23.12

 

Учителі-логопеди, учителі-дефектологи,

практичні психологи,  

соціальні педагоги закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти,  ПТНЗ, інтернатних закладів, асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти, асистенти вихователів закладів дошкільної освіти

2

Діхтяренко Н.М.,

Мазур О.В.,  

Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст..- ЗДО;

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

25.08 – 26.08

27.08 – 10.10

 

 

11.10 – 12.10

13.10– 22.11

 

 

23.11

 

Керівники гуртків

     

Організаційно-настановча сесія  (очний - 2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Навчання за додатковими спеціальностями - проміжна сесія (очний – 1/2 дні)

Керована самостійна робота  слухача (дистанційний)

Заключна сесія  (очний - 1 день)

09.02 – 10.02

11.02 – 19.04

 

 

20.04 – 21.04

22.04– 12.05

 

 

13.05

 

ВСЬОГО:

29

 

 

     
               

      План

проведення курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників, які мають звання «учитель-методист», «вихователь-методист» у 2021 році

 

п/п

Категорія слухачів

К-сть слухачів

Прізвище, ініціали

Заклад освіти  

 

Термін проходження

1

Учителі  української мови і літератури, зарубіжної літератури, англійської, німецької, французької, російської мов

        1

Мірошник І.О.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2  ім. В.П.Мельника»

25.08-27.08

11.10-12.10

13.12

2

Учителі  хімії, біології та екології, географії, економіки, природознавства

1

Барилович В.І.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

25.08-27.08

11.10-12.10

21.12

Всього:

2

     

 

Графік

проведення курсів підвищення фахової  кваліфікації  з певної проблеми  у 2021 році на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»

Термін проходжен.

курсів

 

Назва курсів

Категорія працівник

ків

к-ть слухачів

Прізвище, ініціали;

заклад освіти

 

 

 

січень 12.01-15.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Готуємося до ЗНО з фізики у 2020/2021 навчальному році»

учителі фізики та астрономії

1

Ярошенко Т.В.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

 

12.01-15.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Сучасні підходи до зміцнення та укріплення здоров’я школярів»

(розробник: Лакіза О.М. )

учителі фізичної культури

1

Конюшок В.С.,

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО

 

12.01-15.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Діджиталізація навчального контенту в початкових класах» (розробники: Романюк О.В.,  Гудима В.М.) Загадерчук Л.О.,

учителі початкових класів, вихователі ГПД

3

Мейта О.О.,

Загадерчук Л.О.,

Гаврилко Т.С.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – д/с»

 

12.01-15.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Формування громадянина-патріота в  середовищі активного навчання»

 (розробники: Гаврилюк В.Ю., Славінська М.О. )

педагоги-організатори, класні керівники,

керівники гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти

       

18.01-29.01

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу на заняттях англійської мови» 

учителі англійської мови

       

18.01-29.01

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Формування читацької компетентності молодших  школярів» (розробник: Ткаченко Л.П.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

1

Рижова С.П.

КЗ  «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – д/с»

 

19.01-22.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Готуємося до ЗНО з математики у 2020/2021 навчальному році»

учителі математики

4

Безручко Є.І.,

Короленко Н.В.,

Дуріцька Н.М.,

Шевченко В.І.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО

 

19.01-22.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Python у шкільному курсі інформатики» (розробник: Федорчук В.А.)

учителі інформатики

райони:

Білоцерківський

Васильківський

Обухівський

Сквирський

міста:

Біла Церква

Фастів

ОТГ:

Узинська

інші заклади

       

19.01-22.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Математична компетент­ність як основа життєдіяльності особистості»

(розробник: Седеревічене А.О.)

учителі початкових класів

10

Бідник А.О.,

Ліщенко С.М.,

Тищенко М.В.,

Кучин В.В.,

Кондратюк Л.М.,

Микитенко К.І.,

Сіваченко В.І.,

Шлапак Л.І.,

Шевченко В.І.,

Кулінська О.Б.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО; Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»; Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»; Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»; Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО;

Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО

 

26.01-29.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі» (розробник: Гудима В.М.)

педагогічні працівники закладів освіти

2

Глусцова С.М.,

Дмитрук А.М.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

КЗ Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

26.01-29.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Реалізація компетентнісного та комунікативного підходів у вивченні мистецтва»

учителі інтегрованого курсу «Мистецтво», образотворчого мистецтва

1

Балута О.В.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

26.01-29.01

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Розвиток дитячої обдарованості в закладі освіти» (розробник: Плівачук К.В.)

заступники директорів з навчально-виховної, виховної роботи, учителі предметів гуманітарного циклу, керівники гуртків

     

лютий

01.02-12.02

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Компетентнісна суспільствознавча освіта: шкільна практика»  (розробники: Гребенчук Т.О., Тіщенко А.В.)

учителі історії, правознавства, громадянської освіти

1

Припишнюк І.М.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

01.02-12.02

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Розвиток ключових компетентностей учнів у процесі  розв’язування географічних задач» (розробник: Совенко В.В.)

учителі географії

       

01.02-12.02

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Навчання учнів спортивним іграм»

учителі фізичної культури, керівники гуртків фізкультурно-спортивного напряму

2

Мокринський Р.В.,

Ототюк В.М.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»; Рубченківський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО

 

02.02-05.02

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти» (розробники: Сушко С.О., Бондаренко Л.А., Маніленко І.В.)

директори,  заступники  директорів з НВР,  НМР закладів загальної середньої освіти

       

02.02-05.02

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Сучасні освітні технології на уроках навчальних предметів освітньої галузі «Природознавство»

учителі хімії та природознавства, біології та екології 

4

Гордієнко О.С.,

Гордієнко О.Л.,

Назаренко Р.Г.,

Сяський В.О.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»; КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст. – д/с»

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – З_ДО

 

02.02-05.02

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» (розробник: Седеревічене А.О.)

учителі перших класів

       

09.02-12.02

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Інтеграція діяльності освітнього закладу та батьківської спільноти  в умовах Нової української школи» (розробники: Боярчук О.І., Микитюк Л.В. )

заступники директорів з НВР, НМР, педагоги-організатори, класні керівники закладів загальної середньої освіти

2

Ткаченко І.Є.,

Герега Т.В.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»; Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

09.02-12.02

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Формування здоров'язбережної компетентності у процесі вивчення інтегрованого курсу «Основ здоров'я» у 5-9 класах»

учителі  основ здоров’я, які мають сертифікат

 онлайн курсів «ВЖР,ОЗК» і не мають сертифіката КНЗ КОР

 «КОІПОПК»

       

09.02-12.02

30 год

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Технології креативності – стимул для творчості молодших школярів»

(розробник: Вихрестенко Ж.В.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

4

Ковалик Н.В.,

Довгопол А.А.,

Завадська О.В.,

Нестеренко Л.І.

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»; Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

15.02-26.02

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Корекційно-розвиткова робота як складова освітнього процесу в умовах інклюзивного навчання»

корекційні педагоги, учителі-логопеди, учителі-дефектологи

1

Губарєва М.М.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

15.02-26.02

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Організація освітнього процесу  з біології, екології, географії та природознавства в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти»

учителі біології, екології, природознавства

       

15.02-26.02

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у початковій школі» (розробники: Гудима В.М., Романюк О.В.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

       

15.02-26.02

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Реалізація завдань природничо-математичної освіти в початковій школі» (розробники: Дишлева І.М., Седеревічене А.О., )

учителі початкових класів, вихователі ГПД

1

Степанська К.В.

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

16.02-19.02

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Організація наукових досліджень учнів із філології» (розробник: Мірошник С.І.)

учителі української мови і літератури,  гуманітарних навчальних предметів

       

23.02-26.02

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Реалізація наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у процесі вивчення суспільно-гуманітарних предметів»

(розробники:Боярчук О.І., Микитюк Л.В. )

учителі української мови і літератури, іноземної мови, зарубіжної літератури, історії та правознавства, етики, громадянської освіти

5

Адаменко О.І.,

Кибальнік Т.В.,

Дідич В.О.,

Цибульська І.В.,

Смітюх Н.В.,

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»; Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО; Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО; Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

березень

01.03-12.03

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Психолого-педагогічний  і соціальний супровід сімей різних типів»

соціальні педаго­ги,  практичні психо­логи

       

березень

01.03-12.03

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування ІКТ-компетентності та медіаграмотності вчителя-словесника»

(розробник: Дем’яненко О.О.)

 

учителі зарубіжної літератури,  української мови і літератури

       

01.03-12.03

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування здоров’язбережувальної компетентності молодшого школяра»

(розробник: Дишлева І.М.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

1

Марценюк А.В.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

01.03-12.03

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді засобами позашкільної освіти»

директори, методисти, педагоги-організатори,  керівники гуртків закладів позашкільної освіти

1

Ярмоленко О.Г.,

КЗ «ВРЦТДЮ»

 

02.03-05.03

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Кадрова політика та забезпечення можли­востей для професійного розвитку педагогічних працівників (розробники: Бачинська Є.М., Сушко С.О., Бондаренко Л.А., Маніленко І.В.)

директори,  заступники з НВР,  НМР закладів загальної середньої освіти

1

Ямкач А.П.

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

02.03-05.03

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формувальне оцінювання у вивченні суспільно-гуманітарних предметів»

(розробники: Боярчук О.І.,  Микитюк Л.В. )

учителі суспільно-гумані­тар­них предметів

1

Федорченко О.В.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

 

02.03-05.03

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток художньо-естетичної компетентності педагога засобами декоративно-ужиткового мистецтва» (розробники: Сацюк О.І., Мельничук Н.М.)

педагогічні працівники закладів освіти

1

Задніпрянець В.В.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

 

02.03-05.03

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування та розвиток соціально-комунікативної компетенції дітей дошкільного віку» (розробник: Педько О.П.)

вихователі, вихователі-методисти  закладів дошкільної освіти

2

Загоруйко З.В.,

Шишенок Є.В.,

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

09.03-12.03

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток дослідницьких навичок на уроках біології,  екології та природознавства»

учителі біології, екології, природознавства

       

09.03-12.03

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Фізкультурно-оздоровлювальна робота з учнями підготовчої та спеціальної медичних груп»

учителі фізичної культури, керівники гуртків фізкультурно-спортивного напряму

       

09.03-12.03

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Нова українська школа – новий дитячий садок»

(розробник: Шевченко А.М.)

вихователі, вихователі-методисти закладів дошкільної освіти

2

Глущенко О.М.,

Назарчук О.М.,

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

15.03-26.03

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Реалізація компетентнісного та комунікативного підходів у процесі вивчення англійської мови»

учителі англійської мови

4

Сідак Т.В.,

Радько Л.А.,

Вітрук В.В.,

Чорненька О.А.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»; Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. –ЗДО; Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО

 

15.03-26.03

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Інноваційний інструментарій учителя-філолога» (розробники: Химера Н.В., Гриценко О.Г.)

учителі зарубіжної літератури,  російської мови

       

15.03-26.03

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Методика розв’язування рівнянь та нерівностей з параметрами»

учителі математики

       

15.03-26.03

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Формування компетентностей учнів на уроках мистецтва засобами інноваційних художньо-педагогічних технологій»

учителі музичного мистецтва, інтегрованого курсу  «Мистецтво»

       

15.03-26.03

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Формування комунікативної компе­тентності молодших школярів (розробники:Ткаченко Л.П., Ткаченко А.О., Романюк О.В.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

1

Тімакова Г.С.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

15.03-26.03

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Організація життєдіяльності дітей раннього віку в закладі дошкільної освіти» (розробники: Корж Т.М., Нечипорук Н.І.)»

вихователі дітей раннього віку закладів дошкільної освіти

1

Зайчук Г.М.

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст – д/с»

 

16.03-19.03

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Інституційний аудит  та розбудова внутрішньої системи якості освіти» (розробники: Бендерець Н.М., Довгань А.І., Часнікова О.В.)

директори, заступники директорів закладів загальної середньої освіти

       

16.03-19.03

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Психолого-педагогічний супровід  дітей і молоді з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання (розробники: Маковкіна Н.О., Багдасарова Л.В., Шелест Л.В.)

педагогічні працівники, практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти

1

Хмельницька О.М.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

16.03-19.03

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Використання інтерактивної дошки в освітньому процесі» (розробник: Мазуркевич І.В.)

педагогічні працівники закладів освіти

       

23.03-26.03

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Формування громадянської компетентності та загальнолюдських цінностей учнів засобами  шкільної суспільствознавчої освіти»

учителі історії та  правознавства, громадянської освіти, етики, християнської етики

6

Бухонський Ю.В.,

Загранична Г.П.,

Мошківська В.Ф.,

Петраков О.К.,

Цимбалюк А.І.,

Задерака А.М.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО

 КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»; Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

30.03-02.04

30 год

 

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Документування управлінської діяльності закладу освіти: нові вимоги» (розробник: Маніленко І.В.)

директори,  заступники директорів з НВР,  НМР закладів загальної середньої освіти

       

30.03-02.04

30 год

 

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Формування медіа та інформаційної грамотності учителя-словесника»

учителі української мови і літератури, зарубіжної літератури, російської мови

1

Невінчана В.В.,

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст. – д/с»

 

30.03-02.04

30 год

 

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «STEM-освіта: від теорії до практики» (розробники: Слободяник О.В., Довгань А.І.)

учителі природничо- математичних предметів, технологій, початкових класів

2

Гордієнко О.С.,

Руденко Л.Л.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

квітень

05.04-16.04

 

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Упровадження інноваційних освітніх технологій у навчанні української мови і літератури, зарубіжної літератури»

учителі української мови і літератури, зарубіжної літератури, російської мови

2

Пустова О.І.,

Суржак Н.М.

Рубченківський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

05.04-16.04

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній у процесі навчання біології, екології та природознавства»

учителі біології, екології, природознавства

       

05.04-16.04

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток рухових здібностей і фізичних якостей учнів засобами футболу»

учителі фізичної культури, керівників гуртків фізкультурно-спортивного напряму

2

Сироветник О.В.,

Заєць В.В.

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»;

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

05.04-16.04

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування ключових компетентностей молодших школярів: інноваційні підходи» (розробники: Дишлева І.М., Шевченко А.М.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

1

Макосій Т.В.

Рубченківський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

05.04-16.04

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Професійне співробітництво в закладі загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням»

педагогічні працівники,  які здійс­нюють інклю-зивне навчання учнів з особливими освітніми потребами; корекційні педагоги, учителі-логопеди, учителі-дефектологи, практичні психологи, асистенти вчителів; директори та фахівці ІРЦ;

2

Лопата О.П.,

Зубченко Г.В.

КЗ «Володарський районний ІРЦ»

КЗ «Володарський районний ІРЦ»

 

06.04-09.04

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Сучасні підходи до організації морально-етичного виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку»  (розробник: Плівачук К.В. )

вихователі, вихователі-методисти закладів дошкільної освіти, учителі початкових класів, вихователі ГПД

       

06.04-09.04

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування  національно-культурної ідентичності  учнів засобами образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва»  (розробники: Власова В.Г., Гаврилюк В.Ю. )

учителі  образотворчого мистецтва, інтегрованого курсу «Мистецтво», керівники гуртків

2

Майстренко С.С.

Маковкіна Н.С.,

КЗ  «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст – д/с»

КЗ «ВРЦТДЮ»

 

13.04-16.04

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Реалізація педагогіки  партнерства в сучасному закладі освіти»

класні керівники, педагоги-організа­тори, соціальні педаго­ги,  практичні психо­логии

1

Калашник І.А.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

19.04-30.04

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток управлінської компетентності керівника закладу освіти» (розробники: Шевченко А.М., Матушевська О.В.)

директори, заступники директорів з НВР, НМР закладів загальної середньої освіти

       

19.04-30.04

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Організація освітнього процесу на заняттях предметів галузі «Природознавство» в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти» (розробник: Бобкова О.С.)

учителі хімії та природознавства, біології та екології

       

19.04-30.04

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Інноваційні підходи  до організації освітнього процесу в  закладі дошкільної освіти»

вихователі-методисти, вихователі закладів дошкільної освіти

2

Оранська Т.М.,

Олійник Т.М.

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»; КЗ Тадіївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

19.04-30.04

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Управлінський і методичний супровід професійного розвитку персоналу закладу позашкільної освіти» (розробник: Гаврилюк В.Ю.)

директори, заступники ди­рек­торів, завідувачі відді­лів, методисти закладів позашкільної освіти

1

Братченко П.С.

КЗ «ВРЦТДЮ»

 

20.04-23.04

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Формування полікультурної компетентності учнів у процесі вивчення літератури» (розробники:

Химера Н.В., Сотніченко С.А., Почерніна І.М.)

учителі зарубіжної літератури, російської мови,   української мови і літератури

       

20.04-23.04

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Формування практичних навичок медіа- грамотності  учасників освітнього процесу» (розробник:  Маковкіна Н.О.)

педагогічні працівники, практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти

1

Гайдай В.І.

Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

27.04-30.04

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Розвиток громадянської компетентності учнів засобами  олімпійської освіти»

учителі фізичної культури, керівники гуртків фізкультурно-спортивного напряму

       

27.04-30.04

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Формування читацької компетентності молодшого школяра» (розробник: Ткаченко Л.П.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

8

Пелих І.Л.,

Хоменко І.Г.,

Добровольська Л.П.,

Значківська Р.П.,

Штика Л.М.,

Ганецька Г.С.,

Висоцька О.М.

Гайдай А.А.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. –ЗДО; Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст.№1»;

Логвинський ЗЗСО І ст - ЗДО

 

травень

11.05-14.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Педагогічний кейс у професійній діяльності педагога»

заступники директорів, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти

2

Ремез Т.П.,

Воронкова Д.М.

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

 КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

11.05-14.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Арт-терапевтичні техніки в інклюзивному освітньому середовищі»

(розробники: Ковальова С.В., Загурська С.М.)

педагогічні працівники закладів освіти

       

11.05-14.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Вплив візуалізації навчального матеріалу на розвиток емоційного інтелекту учнів»

(розробники: Химера Н.В., Фартух Л.А.)

учителі зарубіжної літератури,  російської мови

3

Білобродська О.В.,

Білоцерківська О.В.,

Пилипенко О.А.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

11.05-14.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Формування екологічної компетентності учнів  на уроках навчальних предметів освітньої галузі «Природознавство»

учителі біології, екології хімії, географії, природознавства

2

Змієвський І.М.,

Курінна І.Б.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

11.05-14.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Організація дослідницько-пошукової діяльності учнів на уроках хімії» (розробник: Сотніченко І.І.)

учителі хімії

1

Сяський В.О.,

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО

 

11.05-14.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Технологія створення сучасної народної ляльки» (розробники: Сацюк О.І., Мельничук Н.М.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД, трудового навчання, вихователі закладів дошкільної освіти, керівників гуртків

5

Руда С.С.,

Косенюк Т.М., 

Буханевич Г.М.,

Дмитрук А.М.,

Момотюк М.В.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»; Рубченківський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

11.05-14.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Навчання учнів волейболу та баскетболу на уроках фізичної культури та в позаурочній роботі» (розробник: Лакіза О.М. )

учителі фізичної культури, керівники гуртків фізкультурно-спортивного напряму

1

Музика С.В.,

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

11.05-14.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Формування комунікативної компетентності молодшого школяра» (розробники: Ткаченко Л.П., Ткаченко А.О., Романюк О.В.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

       

17.05-28.05

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Формування культурних цінностей молодших школярів у процесі інтеграції мистецьких предметів» (розробники: Ткаченко Л.П., Ковальова С.В.,  Ружицький В.А.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

       

17.05-28.05

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Формування та розвиток здоров’язбережувальної компетенції дітей дошкільного віку» (розробник: Педько О.П.)

інструктори з фізкультури закладів дошкільної освіти

1

Загранична К.А.

КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко»

 

17.05-20.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Розвиток цифрової компетентності вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури» (розробник: Бичевська Л.В.)

учителі української мови і літератури, зарубіжної літератури

2

Радик Н.А.,

Рощепа Н.П.,

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»;

КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

17.05-20.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Особливості вивчення французької та німецької мов як другої іноземної»

учителі французької, німецької мов

       

17.05-20.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Булінг: попередження, відповідальність, захист» (розробники: Маковкіна Н.О., Багдасарова Л.В., Шелест Л.В. )

педагогічні працівники, практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти

       

17.05-20.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Топ-5 технологій компетентнісного навчання учнів на інтегрованих  уроках мистецтва» (розробники: Ковальова С.В., Логімахова О.А.)

учителі інтегрованого курсу  «Мистецтво», музичного мистецтва, образотворчого мистецтва

1

Павлюк В.О.

Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

17.05-20.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Рухова активність молодшого школяра - основа формування здоров’язбережувальної компетентності» (розробники: Ткаченко Л.П., Качуровський В.С.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД, учителі фізичної культури

4

Крушельницька О.В.,

Гурська В.О.,

Чижик М.М.,

Кушнір А.Г.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

 КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»; Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

17.05-20.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Інтегрований підхід до реалізації завдань природничої освіти в початковій школі» (розробник: Дишлева І.М.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

5

Ящук О.К.,

Ткач О.А.,

Іщенко Г.В.,

Зеленчук Н.М.,

Пилипенко С.В.,

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»; Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО; Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»; Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

17.05-20.05

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Хмарні сервіси та конструктори сайтів як засоби створення цифрового освітнього контенту» (розробник: Гаврилюк В.Ю.)

педагогічні працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти

2

Сурич Т.Л.,

Залєвський П.В.,

КЗ «ВРЦТДЮ»; Рубченківський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

червень

01.06-04.06

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Інклюзивна освіта: теорія та практика»

(розробники: Луценко Т.М., Слободяник Г.І.,

Дерій О.В.)

педагогічні праців­ники які здійснюють ін­клю­зивне навчання учнів з особливими освітніми потребами

       

серпень

17.08-20.08

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Формування здоров'язбережної компетентності у процесі вивчення інтегрованого курсу «Основ здоров'я» у 5-9 класах»

учителі  основ здоров’я, які мають сертифікат

 онлайн курсів «ВЖР,ОЗК» та сертифікат КНЗ КОР «КОІПОПК»

2

Курінна І.Б.,

                     

Саух К.В.

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»,

КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- д/с»

 

вересень

06.09-17.09

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Формування в учнів естетичного ставлення до навколишнього світу засобами образотворчого мистецтва»  

учителі інтегрованого курсу «Мистецтво», образотворчого мистецтва, керівники гуртків

2

Чепіль О.М.,

Березянчук В.Г.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

06.09-17.09

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Педагогіка партнерства як основа розвитку суб’єктів освітньої діяльності»  (розробники: Шевченко А.М., Дишлева І.М.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

       

06.09-17.09

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Організація освітнього процесу з дітьми різновікових груп у закладах дошкільної освіти» (розробники: Корж Т.М., Нечипорук Н.І.)

вихователі різновікових груп закладів дошкільної освіти

1

Михальченко Л.В.

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

14.09-17.09

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Створення цифрового освітнього середовища для  дистанційного навчання учнів» (розробники: Борбіт А.В., Мазуркевич І.В.)

педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти

2

Снітко Н.П.,

Заїка В.М.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

14.09-17.09

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Інноваційна освітня діяльність: від теорії до практики»

заступники директорів, педагогічні працівники закладів освіти

       

14.09-17.09

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Підготовка до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

заступники директорів  з виховної роботи, вчителі фізичної культури,   методисти, педагоги-організатори, керівники гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти

1

Керасіров Д.А.

КЗ«ВРЦТДЮ»;

 

14.09-17.09

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Вивчення творів сучасних письменників у шкільному курсі української літератури» (розробник: Мірошник С.І.)

учителі української мови і літератури

3

Турніцька О.М.,

Ралік Г.В.,. №2

Ступака Л.В.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

 КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст ім. В.П.Мельника» КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

14.09-17.09

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Реалізація наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» у навчальних курсах природничо-математичного циклу»  (розробники: Довгань А.І., Часнікова О.В.)

учителі природничо- математичних предметів

1

Карпіленко Т.І.

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ  ст. – д/с»

 

20.09-01.10

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Профілактика негативних проявів поведінки в учнівському середовищі»

практичні психологи, соціаль­ні педагоги закладів освіти

2

Огородник О.В.

Смітюх О.О.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

20.09-01.10

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Особливості вивчення англійської мови в контексті реалізації завдань Нової української школи»

учителі англійської мови

райони:

Білоцерківський

Богуславський

Бориспільський

Володарський

Обухівський

Поліський

Тетіївський

Яготинський

ОТГ:

Березанська

Калитянська

Медвинська

школи-інтернати

інші заклади

3

Защитинська А.О.,

Карначова Н.Г.,

Кошарська С.К.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

 КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»; Рубченківський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО

 

20.09-01.10

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Упровадження технологій інтерактивного навчання та розвитку критичного мислення у процесі вивчення  суспільствознавчих предметів (розробник: Бондарук І.П.)

учителі історії та  правознавства, етики,  громадянської освіти

       

21.09-24.09

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках фізики та астрономії»

учителі фізики та астрономії

1

Смітюх В.П.

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО

 

21.09-24.09

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Використання online ресурсів на  уроках географії і природознавства»

учителі географії та природознавства

3

Олійник В.В.,

Короленко Л.В.,

Михайліченко О.О.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. –ЗДО; Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО

 

28.09-01.10

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Формування природничо-наукової компетентності    учнів у вивченні біології та екології»

 (розробник: Мазуркевич І.В.)

учителі біології та екології

       

жовтень

05.10-08.10

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Формування ключових і предметних компетентностей учнів на уроках словесності» (розробники: Поліщук О.М., Лященко О.Б.)

учителі української мови і літератури, зарубіжної літератури, російської мови

4                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Когут М.В.,

Брезіцька Н.В.,

Климович Т.К.,

Щербінська Л.А.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

 Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. –ЗДО; Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО; Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д/с»;

 

05.10-08.10

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Інклюзивне навчання: рівні можливості – рівні права для кожного» (розробники: Луценко Т.М., Слободяник Г.І., Дерій О.В.)

директори, заступники директорів закладів освіти, педагогічні праців­ники які здійснюють ін­клю­зивне навчання учнів з особливими освітніми потребами

1

Мієнко О.О.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

 

05.10-08.10

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках математики»

учителі математики

4

Обертас Л.Ю.,

Смітюх Г.П.,

Кіндеревич О.В.,

Василенко С.І.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

 КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»; Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

05.10-08.10

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках географії і природознавства»

учителі географії та природознавства

2

Сяська С.І.,

Змієвська Н.М.

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст.. – ЗДО;

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

05.10-08.10

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу у процесі проєктування та виготовлення виробів із деревини» (розробники: Ясінський М.Д., Дейнега В.В.)

учителі трудового навчання, керівники гуртків

2

Миколаєнко Р.В.,

Шерстньов В.М.

Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

05.10-08.10

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Діяльнісний підхід в освітньому процесі закладу дошкільної освіти» (за програмою LEGO Fоundation) (розробник: Педько О.П.)

вихователі закладів дошкільної освіти

1

Дєдухова Н.П.

Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

18.10-29.10

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів у освітньому процесі» (розробники: Плівачук К.В., Заболотний О.В.)

учителі української мови і літератури

1

Козаченко І.Ю.

КЗ «Мармуліївський ЗЗСО І-ІІ ст.. – д/с»

 

18.10-29.10

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Професійна майстерність учителя шкільних суспільствознавчих предметів»

(розробник: Гребенчук Т.О.)

учителі історії та  правознавства, громадянської освіти, етики, християнської етики

2

Діденко А.І.,

Шерстньова Р.М.

Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»; КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

18.10-29.10

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Підготовка учнів до інтелектуальних математичних змагань»

(розробники: Ліпчевський Л.В., Пихтар М.П. )

учителі математики

       

18.10-29.10

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Формування предметних компетентностей учнів у освітньому процесі  з біології, екології та природознавства»

учителі біології, екології, природознавства

1

Шинкарук Г.С.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

 

18.10-29.10

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Організація проєктної діяльності учнів засобами ІКТ у мистецькому освітньому процесі» (розробники: Ковальова С.В., Логімахова О.А.)

учителі музичного мистецтва, інтегрованого курсу  «Мистецтво»

1

Тарасова В.В.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

18.10-29.10

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Нова українська школа – новий дитячий садок»

(розробник: Шевченко А.М.)

вихователі,  вихователі-методисти закладів дошкільної освіти

3

Заболотня Н.В.,

Молодюк Л.В.

Мартенюк І.А.

Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. –ЗДО; Логвинський ЗЗСО І ст. – ЗДО

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

26.10-29.10

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Формування предметних компетентностей юнаків і дівчат на заняттях із захисту України»

учителі,   викладачі захисту України, керівники гуртків військово-патріотичного напряму

       

26.10-29.10

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Діяльнісний підхід у початковій школі» (розробник: Вихрестенко Ж.В.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

4

Штремель М.А.,

Добровольська В.А.

Лигір І.С.

Цимбалюк Л.І.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»; Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

Листопад

01.11-12.11

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях англійської мови»

учителі англійської мови

4

Фещенко С.В.,

Яковенко О.В.

.

Гордієнко О.Л.,

Бондарчук Т.А.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»  

І-ІІІ ст. - ЗДО

КЗ «Пархомівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – д/с»;

    Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

01.11-12.11

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Урахування вікових та індивідуальних особливостей дітей з особливими освітніми потребами у професійній діяльності педагога»

асистенти вчителів, корекційні педагоги, фахівці ІРЦ

       

01.11-12.11

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Конструювання освітнього процесу з математики на основі діяльнісного підходу» (розробники: Майборода З.Я., Шевченко А.М. )

учителі  математики

2

Ксендзюк О.В.,

Савенок О.Я.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

 КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

 

02.11-05.11

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Формувальне оцінювання у вивченні української мови і літератури, зарубіжної літератури»

(розробники: Кабан Л.В., Мірошник С.І.)

учителі української мови і літератури, зарубіжної літератури

1

Мельниченко С.М.

Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

02.11-05.11

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації  з проблеми  «Діджиталізація навчального контенту з біології та екології» (розробник: Мазуркевич І.В.)

учителі біології, екології

1

Буханевич Л.М.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

02.11-05.11

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Музична логоритміка  в оздоровленні й розвитку дітей дошкільного віку»(розробник: Ковальова С.В.)

музичні керівники,  асистенти вихователів закладів дошкільної освіти, учителі-логопеди, учителі-дефектологи

       

02.11-05.11

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Інструменти формуваль­ного оцінювання в початковій школі» (розробники: Романюк О.В., Дишлева І.М.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

4

Тімошова А.І.,

Рінсевич Н.В.,

Рудніцька Л.М.,

Ящук С.Ю.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

 КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»; Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО

 

09.11-12.11

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Розвиток цифрової компетентності вчителів фізики та астрономії» (розробники: Борбіт А.В., Федорчук В.А.)

учителі фізики та астрономії

2

Кузьменко О.С.,

Короленко Л.В.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

09.11-12.11

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Організація проєктної діяльності в школі                         І ступеня»

учителі початкових класів, вихователі ГПД

4

Солоній В.В.,

Бевзюк Л.П.,

Довгалюк Л.П.,

Хорошунова О.Д.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

 КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»; Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

15.11-26.11

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Управління освітнім процесом в умовах Нової української школи: сучасні педагогічні практики»

директори, заступники директорів з НВР, НМР закладів загальної середньої освіти

2

Кайзер О.М.,

Момотюк Н.І.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» Рубченківський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

15.11-26.11

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток компетентностей учнів у  процесі вивчення шкільного курсу української мови  і літератури»

учителі української мови і літератури

1

Кропивка Н.А.,

Миронюк Л.І.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

15.11-26.11

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування інформаційної компетентності користувачів освітянських бібліотек»

бібліотекарі закладів освіти

1

Бойко Л.А.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

15.11-26.11

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Педагогічний коучинг у роботі з творчо обдаро­ваними і талановитими вихованцями закладу позашкільної освіти»

директори, заступники директорів, завідувачі відділів, методисти, керівники гуртків закладів позашкільної освіт

2

Каплан Р.М.,

Дмитрук А.М.

КЗ «ВРЦТДЮ»;

КЗ «ВРЦТДЮ»

 

23.11-26.11

30 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Упровадження технологій розвитку критичного мислення у процесі вивчення математики» (розробники: Майборода З.Я., Панченко Т.Л.)

учителі математики

2

Рінсевич Н.М.,

Пасічник Н.М.

Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО

Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

23.11-26.11

30 год

 

Курси підвищення фахової  кваліфікації з проблеми «Python у шкільному курсі інформатики» (розробник: Федорчук В.А.)

учителі інформатики

райони:

Богуславський

Бородянський

Броварський

Володарський

Макарівський

Рокитняннський

Фастівський

ОТГ:

Медвинська

Тетіївська

школи-інтернати

ПТНЗ

2

Кіндеревич А.П.,

Терлецька О.І.

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»;

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

грудень

29.11-10.12

 

Курси підвищення фахової кваліфікації  з проблеми «Особливості вивчення англійської мови в контексті реалізації завдань Нової української школи»

учителі англійської мови

райони:

Васильківський

Миронівський

Рокитнянський

Сквирський

Таращанський

Фастівський

міста:

Біла Церква

Обухів

Фастів

ОТГ:

Узинська

       

29.11-10.12

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Організація рухової діяльності учнів на заняттях із фізичної культури» (розробник: Качуровський В.С.)

учителі фізичної культури, керівники гуртків фізкультурно-спортивного напряму

3

Скороход Н.А.,

Мокринська Л.Ф.,

Поліщук М.В.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» Лобачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО

 

30.11-03.12

30 год

 

 

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Створення здоров’язбережувального освітнього простору в закладі загальної середньої освіти» (розробник: Дишлева І.М.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД,  заступники директорів закладів освіти

       

07.12-10.12

30 год

 

 

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Розвиток цифрової компетентності вчителів математики»  (розробники: Борбіт А.В., Федорчук В.А.)

учителі математики

3

Деренюк Т.О.,

Вольвах С.П.,

Вольвах І.П.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

14.12-17.12

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Система роботи з вивчення  усної поетичної творчості в курсі  української літератури»

учителі української мови і літератури

3

Короленко С.С.,

Мелащенко С.Є.,

Задерака П.В.,

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»;

Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

14.12-17.12

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Інструменти формувального оцінювання в діяльності  вчителя-предметника»

(розробник: Майборода З.Я.)

учителі математики, інформатики, фізики та астрономії

       

20.12-23.12

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях іноземної мови»

учителі англійської, німецької, французької мов

2

Павлюк Л.В.,

Маркова І.М.

КЗ«Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

КЗ«Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

20.12-23.12

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Розвиток координаційних якостей учнів на заняттях із фізичної культури»

учителі фізичної культури, керівників гуртків фізкультурно-спортивного напряму

2

Трохимець В.С.

Горідько А.І.

Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО
Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

14.12-24.12

75 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Організація освітнього процесу  з біології, екології, географії та природознавства в умовах компетентнісно зорієнтованої освіти»

учителі біології, екології, географії, природознавства

1

Буханевич А.О.

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- д/с»

 

14.12-24.12

75 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у початковій школі» (розробники: Гудима В.М., Романюк О.В.)

учителі початкових класів, вихователі ГПД

       

14.12-24.12

60 год

 

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Інноваційні підходи  до організації освітнього процесу в  закладі дошкільної освіти»

вихователі,  вихова­те­лі-методисти ЗДО

       

15.12-18.12

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Інноваційна освітня діяльність: від теорії до практики»

педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти

1

Бевза Т.П.

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

 

15.12-18.12

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Готуємося до ЗНО з математики у 2021/2022 навчальному році»

учителі математики

       

20.12-23.12

30 год

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми  «Формування предметних компетентностей учнів на заняттях із захисту України»

учителі захисту України

       
                       

 

 

План-графік

проведення очних етапів  курсів підвищення фахової кваліфікації для шкільних, районних (міських) команд Київської області  у 2021 році

Назва курсів, категорія педагогічних працівників

Кіль

кість

 годин

Кіль

кість

слуха

чів

Термін

прове

дення

 

ПІП, заклад освіти

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Автономія закладу загальної середньої освіти в умовах децентралізації» (розробники: Матушевська О.В.,  Маніленко І.В.) для директорів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти Володарського району 

30 год

30

27.09-29.09.2021

Аврамчук П.Ф., Курманчук О.Г.,

 Снітко Н.П.,

Кайзер О.М.,

Заїка Т.М.,

Ткаченко І.Є., Заболотня Т.М., Калабернюк Н.П., Миколаєнко Р.В.,

Ящук С.Ю.,

 Ямкач А.П.,

Ступака Л.В.,

 Гулик І.Р.,

Діденко А.І.,

Козуб Л.А.,

Василенко Г.М.,

Рінсевич Н.М.,

Полякова В.Ю., Шерстньова Р.М., Змієвська Н.М.,

Суржак Н.М.,

Герега Т.В.,

Момотюк Н.І.,

Сікорська Л.П.,

Невінська А.А.,

Багінська А.В.

Гончарук А.М.,
Василенко С.С.,

Климович Т.К.

Курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Формування комунікативної компетентності молодшого школяра» (розробники: Ткаченко Л.П., Ткаченко А.О., Романюк О.В.) для вчителів початкових класів, вихователів ГПД закладів загальної середньої освіти Володарського району 

30 год

15

27.09-29.09.2021

Кушнір С.В., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

Талаш Н.В., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

Гончарук А.М., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

Задерака О.Л., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

Руденко Л.В., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

Савенок С.М., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

Палківська Л.О., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»;

Пожванюк Н.Г., Гор-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО;

Горбенко Т.П., Гайворонський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО;

Нечипоренко Л.М., КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –д/с»;

Ганецька І.В., КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»
Музика Л.І., Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -  д/с»;

Соколова Л.В., Логвинський ЗЗСО І ст. – ЗДО;

Соловей В. В., Логвинськийй ЗЗСО І ст. – ЗДО;

Мороз О.В., КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

            План-графік

проведення курсів підвищення фахової кваліфікації керівних та педагогічних кадрів у 2021 році на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»

 

місяць

категорія

працівників

 

 

 

кваліфік

категорія

кількість слухачів

кількість груп

потреба у гуртож

ПІБ, заклад освіти

січень

11.01-22.01

 

Вихователі шкіл-інтернатів (гуртожитків), дитячих будинків

спец., ІІ, І, вища

15

1

5

 

 

11.01-13.01,

2 дні на вибір слухача,

04.02-05.02

         

Учителі німецької мови

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

12

1

    3

 

Вихователі шкіл-інтернатів (гуртожитків), дитячих будинків

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

7

 

3

 

18.01-29.01

Методисти закладів дошкільної освіти

спец., ІІ, І, вища

10

1

1

 

Музичні керівники закладів дошкільної освіти

спец., ІІ, І, вища

19

1

1

 

18.01-20.01,

2 дні на вибір слухача,

11.02-12.02

Методисти закладів дошкільної освіти

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

4

 

1

 

Музичні керівники закладів дошкільної освіти

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

5

 

1

 
   

72

4

15

 

лютий

01.02-12.02

 

Практичні психологи, соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти, шкіл-інтернатів, ПТНЗ

спец., ІІ, І, вища

15

1

3

Галяновська А.М., Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

01.02-03.02,

2 дні на вибір слухача,

25.02-26.02

Практичні психологи, соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти, шкіл-інтернатів, ПТНЗ

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

15

1

6

 

15.02-26.02

Учителі математики

спец., ІІ, І, вища

22

1

5

 

Вихователі закладів дошкільної освіти

І, вища

45

2

8

 

Керівники гуртків (без виділення профілю)

спец

16

1

1

 

15.02-17.02,

2 дні на вибір слухача,

11.03-12.03

Керівники гуртків (без виділення профілю)

(очно-заочна форма навчання)

спец

11

 

2

 

   

124

6

22

 

березень

01.03-12.03

Асистенти вчителів, асистенти вихователів закладів дошкільної освіти

спец

27

1

8

 

Бібліотекарі закладів освіти

спец., ІІ, І, вища

15

1

4

Дарчук Т.А., Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО;

Мовчан Г.Г., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

01.03-03.03,

2 дні на вибір слухача,

25.03-26.03

Асистенти вчителів, асистенти вихователів закладів дошкільної освіти

(очно-заочна форма навчання)

спец

2

     

Бібліотекарі закладів освіти (очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

9

 

2

 

29.03-31.03,

2 дні на вибір слухача,

22.04-23.04

Учителі фізичної культури

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

25

1

8

 
   

78

3

22

 

квітень

05.04-16.04

 

Директори закладів загальної середньої освіти

новопризначені, зі стажем

15

1

3

 

 

Учителі історії та правознавства, громадянської освіти

спец., ІІ, І, вища

15

1

4

 

 

05.04-07.04,

2 дні на вибір слухача,

29.04-30.04

 

Директори закладів загальної середньої освіти

(очно-заочна форма навчання)

зі стажем

15

1

5

 

 

Учителі англійської мови

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

30

1

9

 

 

19.04-30.04

 

Майстри виробничого навчання

 

18

1

6

 

 

   

93

5

27

 

червень

31.05-11.06

 

Вихователі закладів дошкільної освіти  (середня спеціальна освіта, стаж – понад 15 років)

спец

60

3

6

 

 

   

60

3

6

 

серпень

16.08-18.08,

2 дні на вибір слухача,

09.09-10.09

 

Учителі української мови і літератури

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

35

2

12

Степаненко Г.П., Завадівський ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО

 

Учителі зарубіжної літератури

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

22

1

8

 

 

Учителі математики

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

29

1

7

 

 

Учителі географії та природознавства

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

15

1

7

 

 

Вихователі закладів дошкільної освіти

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

20

1

4

 

 

   

121

6

41

 

вересень

06.09-17.09

 

Заступники директорів закладів освіти з виховної роботи (навчально-виховної роботи, які координують напрям)

новопризначені, зі стажем

14

1

2

 

 

Учителі обслуговуючої праці

спец., ІІ, І, вища

11

1

3

 

 

Практичні психологи, соціальні педагоги закладів дошкільної освіти

спец., ІІ, І, вища

14

1

2

Васіна О.В., КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко»

 

06.09-08.09,

2 дні на вибір слухача,

30.09-01.10

 

Заступники директорів закладів освіти з виховної роботи (навчально-виховної роботи, які координують напрям)

(очно-заочна форма навчання)

новопризначені, зі стажем

8

 

2

 

 

Учителі обслуговуючої праці

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

11

 

3

 

 

20.09-01.10

 

Учителі української мови і літератури

спец., ІІ, І, вища

29

1

6

Лісова Н.М., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

 

Учителі інформатики

спец., ІІ, І, вища

15

1

1

 

 

Учителі початкових класів

спец., ІІ, І, вища

45

2

8

 

 

20.09-22.09,

2 дні на вибір слухача,

11.10-12.10

 

Учителі інформатики

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

9

 

5

 

 

   

156

7

32

 

жовтень

04.10-06.10,

2 дні на вибір слухача,

28.10-29.10

 

Учителі початкових класів

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

56

2

17

 

 

Вихователі ГПД

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

12

1

2

 

 

18.10-29.10

 

Заступники директорів закладів освіти з навчально-виховної роботи

новопризначені, зі стажем

15

1

7

Курманчук О.Г., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

 

Учителі англійської мови

спец., ІІ, І, вища

33

2

9

 

 

Учителі хімії та природознавства

спец., ІІ, І, вища

11

1

2

 

 

Учителі технічної праці

спец., ІІ, І, вища

13

1

4

Смілянський О.М., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника»

 

Педагоги-організатори

спец., ІІ, І, вища

13

1

1

 

 

18.10-20.10,

2 дні на вибір слухача,

11.11-12.11

 

Заступники директорів закладів освіти з навчально-виховної роботи

(очно-заочна форма навчання)

зі стажем

25

1

7

 

 

Учителі хімії та природознавства

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

10

 

2

Смітюх Т.О., КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

Учителі технічної праці

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

20

1

2

 

 

Педагоги-організатори

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

16

 

5

 

 

   

224

11

58

 

листопад

01.11-19.11

 

Учителі захисту України

спец., ІІ, І, вища

10

1

3

 

 

Вихователі закладів дошкільної освіти  (вища освіта, середня спеціальна освіта, стаж – менше 15 років)

спец.,ІІ

54

2

11

 

 

01.11-03.11,

2 дні на вибір слухача,

25.11-26.11

 

Учителі історії та правознавства, громадянської освіти

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

19

1

5

 

 

Учителі біології та екології

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

26

1

7

 

 

Учителі захисту України

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

2

     

 

15.11-26.11

 

Учителі фізики та астрономії

спец., ІІ, І, вища

14

1

4

Кучма О.В., КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – д/с»

 

Учителі географії та природознавства

спец., ІІ, І, вища

15

1

3

 

 

Учителі фізичної культури

спец., ІІ, І, вища

22

1

9

Миронюк В.І., КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»,

Смітюх Є.М., Рудосільський ЗЗСО І-ІІ ст.- ЗДО

 

15.11-17.11,

2 дні на вибір слухача,

09.12-10.12

 

Учителі фізики та астрономії

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

20

1

7

 

 

   

170

8

46

 

грудень

29.11-12.10

         

 

Директори закладів дошкільної освіти

новопризначені, зі стажем

52

2

7

 

 

Учителі-логопеди,

учителі-дефектологи

спец., ІІ, І, вища

20

1

3

 

 

29.11-01.12,

2 дні на вибір слухача,

22.12-23.12

 

Директори закладів дошкільної освіти

(очно-заочна форма навчання)

новопризначені, зі стажем

18

1

7

 

 

           

 

Учителі-логопеди,

учителі-дефектологи

(очно-заочна форма навчання)

спец., ІІ, І, вища

13

1

2

 

 

© 2021. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ