Выдвигающееся меню

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!
Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.
Бути вихователем –це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, натхненна праця. На ваші плечі покладено одне з найважливіших і відповідальніших завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави.

Батьки довіряють Вам найдорожче, що у них є - своїх дітей. Ви оточуєте їх теплом, турботою, усмішками, допомогаєте пізнавати секрети навколишнього світу, вчите любити і берегти свою Батьківщину, відрізняти добро і зло.Ви завжди молоді душею, невгамовні і бадьорі, тому що вранці вас зустрічають, а ввечері проводжають щирі, захоплені погляди дітей, а день наповнений дитячим радісним сміхом. Нехай так буде завжди!
Висловлюємо Вам щиру вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість та знання, за любов до дітей, самовідданість, творчий пошук, добро і щедрість душі.
Повірте, вихованці відчувають Ваше добре ставлення до них і, з теплотою в серці, через багато років, будуть згадувати роки, проведені поряд з Вами.
Від усієї душі хочемо побажати всім працівникам закладів дошкільної освіти міцного здоров‘я, натхнення, творчості, любові від вихованців та їхніх батьків!
Нехай посіяні Вами зерна добра і любові дають дружні сходи в серцях і душах дітей! Тож сійте в чисті дитячі душі розумне, вічне добре, і ці зернята проростуть щасливим майбутнім.
Бажаємо Вам ніколи не втрачати терпіння і отримувати радість від своєї роботи. Нехай кожен Ваш робочий день буде наповнений радістю від спілкування з малими непосидами, а всі Ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.
Спасибі Вам за теплоту, турботу і увагу до дітей. Зі святом!

Начальник відділу освіти                        Директор ЦПРПП

Валентина РАФАЛЬСЬКА                      Алла ГОНЧАРУК

© 2022. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ