Выдвигающееся меню

27 вересня 2022 року в змішаному режимі (онлайн та офлайн) на базі ОЗО «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ. №2» відбулася інструктивно-методична нарада з питань організаційно-методичного забезпечення викладання навчальних предметів «Фізична культура» і «Захист України» в 2022/2023 навчальному році.

У нараді взяли участь Гончарук Алла Миколаївна, директор ВОЛОДАРСЬКОГО ЦПРПП, Василенко Світлана Станіславівна, консультант ВОЛОДАРСЬКОГО ЦПРПП, Мокринська Лариса Федорівна, керівник професійної спільноти вчителів фізичної культури та захисту України, вчитель фізичної культури ОЗО «ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ. №2» та вчителі фізичної культури і захисту України закладів загальної середньої освіти Володарської громади.
Під час заходу розглядалися такі питання щодо викладання фізичної культури та захисту України:
• організаційно-методичне забезпечення викладання фізичної культури у 2022/2023 навчальному році в умовах НУШ;
• формувальне оцінювання на уроках фізичної культури;
• особливості роботи за модельною та оновленими програмами з фізичної культури;
• планування освітнього процесу з фізичної культури і забезпечення безпеки життєдіяльності під час проведення занять із фізичної культури та фізкультурно-оздоровчих заходів з учнями;
• організаційно-методичне забезпечення викладання захисту України у 2022/2023 навчальному році.
Учасники заходу мали можливість обговорити актуальні питання організації освітнього процесу із фізичної культури та захисту України, обмінятися досвідом та цікавими ідеями.

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ